Citigroup продасть бізнес в Японії


Citigroup продасть бізнес в Японії

Одна з найбільших фінансових корпорацій світу Citigroup продасть Sumimoto Mitsui Banking Corporation (SMBC) роздрібний банківський бізнес в Японії, повідомляється в прес-релізі Citigroup.

Продаж бізнесу є черговим заходом корпорації в стратегії з оптимізації роздрібного банківського бізнесу по всьому світу. Роздрібний бізнес Citigroup в Японії задіяв 1,6 тис. співробітників, близько 740 тисяч рахунків клієнтів, а також валютні вкладення на 2,5 трильйона ієн (більше $ 21 млрд).

Корпорація не повідомляє фінансові подробиці угоди, підкреслюючи, що вони не є значними для Citigroup. Передбачається, що угода буде закрита в кінці 2015

Робота корпорацій в країні в секторі надання банківських послуг корпоративним, інституційним і державним клієнтам продовжиться.

“Це хороший підсумок для Citi, співробітників і клієнтів нашого банківського бізнесу в Японії. Крок підтримує глобальну стратегію Citi по концентрації на областях, в яких корпорація володіє конкурентною перевагою”, – заявив генеральний директор Citibank Japan Пітера Еліота.

Банківська група Citigroup, заснована в 1812 р, має понад 5 тис. офісів більш ніж в 100 країнах. Citigroup має суттєвий вплив на весь банківський сектор і фінансову систему США і входить в так звану “велику четвірку” банків країни разом з основними конкурентами – Bank of America, JP Morgan Chase і Wells Fargo.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Citigroup продасть бізнес в Японії» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua