Для погашення боргів по зарплаті київським транспортникам виділять 90 млн грн


Для погашення боргів по зарплаті київським транспортникам виділять 90 млн грн

Київська міська рада має намір виділити з міського бюджету кошти на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам комунальних підприємств “Київпастранс” та “Київський метрополітен” шляхом збільшення статутних капіталів цих підприємств на 90 млн грн.

Відповідні проекти рішень були внесені до порядку денного засідання Київради в четвер за пропозицією голови бюджетної комісії міськради Андрія Страннікова.

“Всі ми знаємо, що зараз відбувається із заробітною платою в” Київпастрансі “. Київрада та Київська держадміністрація знайшли можливість шляхом перекидання через статутний капітал погасити заборгованість”, – пояснив він.

За словами Страннікова, з цією метою пропонується збільшити статутний капітал КП “Київпастранс” на 50 млн грн., КП “Київський метрополітен” – на 40 млн грн.

Нагадаємо, що 18 грудня в Києві не вийшли на лінію всі трамваї у зв’язку із заборгованістю по заробітній платі. Загальна сума заборгованості перед працівниками КП “Київпастранс” становила на той момент близько 80 млн грн., потім частину цієї заборгованості Київська міськадміністрація погасила.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Рейтинг популярності матеріалу «Для погашення боргів по зарплаті київським транспортникам виділять 90 млн грн» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua