Рада взяла один день «фори» для доопрацювання змін до Бюджетного кодексу


Рада взяла один день «фори» для доопрацювання змін до Бюджетного кодексу

Бюджетний комітет Ради розгляне скасування фінансування пільгового проїзду з держбюджету при підготовці до другого читання змін до Бюджетного кодексу.

За, проголосувало 257 народних депутатів з 307 присутніх у залі. Згідно з озвученими умовам, депутати мають намір протягом одного дня розглянути усі зауваження і пропозиції до неприйнятогов першому читанні законопроекту № 1576 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо захищених видатків)» і після цього винести на голосування доопрацьований законопроект.

Нагадаємо, раніше Рада відхилила зміни до Бюджетного кодексу щодо перегляду захищених видатків.

Народні депутати не підтримали в першому читанні законопроект № 1576 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо захищених видатків)». За відповідне рішення проголосували лише 136 нардепів з 226 мінімально необхідних.

Депутати домовилися дати доручення бюджетному комітету Ради підготувати зміни до Бюджетного кодексу, які враховуватимуть положення закону № 1576.

Цей законопроект передбачає внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо віднесення до захищених видатків загального фонду державного бюджету витрат на охорону закладів культури, вдосконалення механізму надходжень бюджетних установ, вдосконаленням положень щодо пільгового проїзду окремих категорій громадян громадським транспортом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Рейтинг популярності матеріалу «Рада взяла один день «фори» для доопрацювання змін до Бюджетного кодексу» на Finance.ua - 2.8
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua