Більше 10% американців не сподіваються розрахуватися з боргами до кінця життя - опитування


Більше 10% американців не сподіваються розрахуватися з боргами до кінця життя - опитування

Кожен десятий американець боїться не розрахуватися з боргами до кінця свого життя, показують дані опитування, проведеного аналітиками сайту CreditCards.com серед понад 1 тис. осіб.

Згідно з результатами опитування, на які посилається MarketWatch, 13% від загального числа американців і 18% з тих, хто має заборгованість, вважають, що покинуть цей світ, так і не виплативши повністю всі борги.

Найбільшими оптимістами виявилися американці у віці 18-29 років – лише 5-6% з них збираються забрати борги із собою в могилу. Найбільший песимізм помітний серед громадян старше 65 років – 31% тих з них, хто має заборгованість, не розраховують виплатити її до кінця життя.

Цікаво, що рівень доходу практично ніяк не впливає на думку з даного питання – відсоток американців, які побоюються все життя прожити в боргах, коливається у вузькому діапазоні 12-14% у всіх групах, виділених за розміром заробітку, включаючи тих, хто заробляє понад $ 75 тис . на рік.

Аналітики відзначають, що в США обов’язок виплачувати борг не переходить на членів сім’ї покійного в більшості випадків. При цьому експерти одностайні в думці, що наявність заборгованості, в тому числі по іпотеці, на момент виходу на пенсію є однією з головних помилок, яку американці допускають у фінансовому плануванні свого життя.

За даними некомерційної організації Employee Benefit Research Institute, майже 60% громадян США у віці понад 55 років мають на пенсійному рахунку менше $ 100 тис., при цьому майже кожен четвертий відклав на старість менше $1 тис.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Рейтинг популярності матеріалу «Більше 10% американців не сподіваються розрахуватися з боргами до кінця життя - опитування» на Finance.ua - 2.5
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua