Гірники Нововолинська провели попереджувальний страйк проти закриття шахт


Гірники Нововолинська провели попереджувальний страйк проти закриття шахт

Гірники Нововолинська 23 грудня провели попереджувальний страйк проти закриття шахт №1 і №9, а також з вимогою забезпечити належне фінансування шахти №10 “Нововолинська”, повідомляє прес-служба Волинської обласної держадміністрації.

“Шахти Нововолинська є стратегічно важливими для розвитку вугільної промисловості Волині та України в цілому. А тим більше тепер, коли гостро стоїть питання енергетичної безпеки країни”, – зазначають в ОДА.

За словами радника голови ОДА Сергія Кошарука, волинське вугілля є конкурентоспроможним. “Позиція глави ОДА в цьому питанні: поки не буде запущена в дію десятий шахта, про закриття інших не може бути й мови”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин назвав безперспективною шахту “Нововолинська №10” (Волинська обл.).

Згідно з проектом “Нововолинська №10” повинна виробляти 900 тис. тонн вугілля на рік калорійністю близько 4,36 кКал/кг. Запаси вугілля шахти оцінюються в 37 млн тонн, її експлуатація може тривати до 40 років.

Будівництво шахти “Нововолинська №10” ведеться з 1989 року, багато років довгобуд не фінансувався, а кошти виділялися лише частково на підтримку проведених робіт – вентиляції, відкачування води, оплату електроенергії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Гірники Нововолинська провели попереджувальний страйк проти закриття шахт» на Finance.ua - 2.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua