Держреєстр прав на нерухомість містить дані про 1,9 млн об'єктів, - Мін'юст


Держреєстр прав на нерухомість містить дані про 1,9 млн об'єктів, - Мін'юст

Державний реєстр прав на нерухоме майно містить інформацію про 1 млн 920 тис. 636 об’єктів. Про це під час засідання комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції заявив міністр юстиції України Павло Петренко.

“1 млн 920 тис. 636 об’єктів нерухомості”, – зазначив Петренко.

За його словами, сьогодні реєстр прав неповний через те, що деякі БТІ саботують передачу реєстрових справ і журналів реєстрації нерухомості Мін’юсту для оцифровки. Петренко зазначив, що близько 40% інформації БТІ ще не передали для оцифровки.

Міністр підкреслив, що в Києві БТІ передає дані повільніше від всіх, близько 70% інформації ще не передано. Також проблемними залишаються БТІ Донецька та Одеси.

Крім того, Петренко висловив сподівання, що Верховна Рада підтримає ініціативу Кабінету міністрів про встановлення органам БТІ терміну для передачі на оцифровку своїх даних.

“Суть ініціативи встановити органам БТІ термін для передачі на оцифровку свої дані… Ми зараз внесли в пакеті реанімаційних законів норму, яка передбачає, що до 1 січня 2016 р. всі дані БТІ передадуть на оцифровку”, – додав міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Держреєстр прав на нерухомість містить дані про 1,9 млн об'єктів, - Мін'юст» на Finance.ua - 3.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua