Генпрокуратура просить на 2015 на своє забезпечення 4 млрд - що лише "мінімально забезпечить її діяльність"


Генпрокуратура просить на 2015 на своє забезпечення 4 млрд - що лише "мінімально забезпечить її діяльність"

Плановані в державному бюджеті на 2015 рік кошти для Генеральної прокуратури мінімально забезпечать її діяльність, повідомив генеральний прокурор України Віталій Ярема.
“Сьогодні для того щоб мінімально забезпечити діяльність прокуратури, необхідна та сума, про яку ми тільки що говорили”, – сказав В.Ярема на засіданні комітету парламенту з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності в Києві в середу.

За словами генпрокурора, практично ніяких закупівель матеріально-технічних засобів, ніяких додаткових коштів на будівництво квартир і транспорт прокуратура не просить.

За словами В.Яреми, прокуратура просить на свої потреби в наступному році 3 млрд 994 млн грн, що на 1 млрд грн більше, ніж передбачав державний бюджет на 2014 рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Генпрокуратура просить на 2015 на своє забезпечення 4 млрд - що лише "мінімально забезпечить її діяльність"» на Finance.ua - 3.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua