Нафта дешевшає в середу, ціна Brent опустилася нижче $60 за барель


Нафта дешевшає в середу, ціна Brent опустилася нижче $60 за барель

Нафта дешевшає в середу після істотного стрибка цін напередодні, викликаного оптимізмом щодо економіки США.

Лютневі ф’ючерси на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 14:49 МСК знизилися в ціні на $0,91 (1,48%) – до $60,78 за барель.

Ціна ф’ючерса на нафту WTI на лютий на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася до цього часу на $0,9 (1,58%) – до $56,22 за барель.

У вівторок нафта Brent подорожчала на 2,6%, WTI – на 3,4%.

Міністерство торгівлі США у вівторок поліпшило оцінку зростання ВВП у третьому кварталі до 5% з 3,9% в перерахунку на річні темпи. Це остаточні дані. Аналітики в середньому очікували перегляду до 4,3%. Підйом економіки в липні-вересні виявився найзначнішим з третього кварталу 2003 року.

“Сильні статдані зі США надали лише короткостроковий вплив на ринок, оскільки зростання ВВП не сприяє збільшенню споживання енергоносіїв в країні, – відзначає аналітик Nordea Markets в Осло Тіна Сальтведт. – Проблема надлишкових поставок нафти на ринок в глобальному масштабі зберігається”.

Глава міністерства нафтової промисловості Іраку Адель Абдул-Махді заявив в інтерв’ю Bloomberg у вівторок, що ОПЕК, ймовірно, доведеться “втрутитися” в ситуацію, якщо ціни на нафту продовжать падати.

Увагу ринку в середу направлено на дані про запаси енергоносіїв у США. За оцінками опитаних Bloomberg експертів, запаси нафти в США за підсумками минулого тижня скоротилися до 377,4 млн барелів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Нафта дешевшає в середу, ціна Brent опустилася нижче $60 за барель» на Finance.ua - 2.9
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua