У проекті бюджету передбачено 1,2 млрд грн на проведення місцевих виборів в 2015 р, - нардеп


У проекті бюджету передбачено 1,2 млрд грн на проведення місцевих виборів в 2015 р, - нардеп

У проекті державного бюджету на 2015 передбачено 1 млрд 180 млн грн на проведення місцевих виборів наступного року. Про це повідомив народний депутат об “Блоку Петра Порошенка”, глава Рахункової комісії парламенту Олександр Черненко у своєму Facebook.

За словами Черненка, на засіданні профільного комітету з питань правової політики і правосуддя за погодженням з ЦВК було прийнято рішення трохи урізати бюджет місцевих виборів.

“Таким чином, на місцеві вибори наступного року буде передбачено 1 млрд 180 млн гривень. А вже під час роботи над новим законом про місцеві вибори подумаємо, яким чином ці кошти витратити найбільш ефективно. Наприклад, запропонуємо відмовитися від публікацій у ЗМІ за державні кошти інформації про кандидатів “, – повідомив нардеп.

Він також зазначив, що в проекті держбюджету на 2015 передбачено 23,6 млн грн на проведення проміжних виборів народних депутатів, якщо в таких виборах виникне необхідність.

“Зауважу, що цієї суми вистачить лише на проведення виборів в 5 округах”, – уточнив Черненко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Рейтинг популярності матеріалу «У проекті бюджету передбачено 1,2 млрд грн на проведення місцевих виборів в 2015 р, - нардеп» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua