У проекті бюджету-2015 не закладено жодної децентралізації - Тимошенко


У проекті бюджету-2015 не закладено жодної децентралізації - Тимошенко

Фракція “Батьківщина” не підтримує стару систему бюджетних відносин між центром і регіонами. Про це під час громадських обговорень проекту бюджету на 2015 рік сказала голова фракції Юлія Тимошенко.

“Ми не підтримуємо збереження старої бюджетної системи між місцевими та державним бюджетом. Ніякої децентралізації в жодному законопроекті ми не знайшли. Навпаки, власних доходів та закріплених доходів за місцевими бюджетами менше, ніж торік”, – зазначила Ю.Тимошенко.

Вона також додала, що минулого року за власними закріплених доходах місцевих бюджетів було близько 111 млрд грн, а сьогодні – 104 млрд.

Ю.Тимошенко також зазначила, що місцевим бюджетам передали більшу частину витрат.

“Крім того, друга цифра, яка є фундаментальною по децентралізації, в загальному бюджеті України минулого року було близько 42% місцевих бюджетів за видатками …, а в цьому році 40%”, – зазначила вона.

Ю.Тимошенко зазначила, що згідно із запропонованим проектом бюджету, місцевим бюджетам дається трохи більше повноважень з планування, але вони не будуть мати власних доходів, щоб планувати власні бюджети і знову залежать від центру, ще більше ніж раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Рейтинг популярності матеріалу «У проекті бюджету-2015 не закладено жодної децентралізації - Тимошенко» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua