Обмежень щодо газу не дотримуються: промспоживачі і ТКЕ за дві декади грудня перевищили ліміти на 25%


Обмежень щодо газу не дотримуються: промспоживачі і ТКЕ за дві декади грудня перевищили ліміти на 25%

Промислові споживачі, бюджетні установи та підприємства комунальної теплоенергетики (ТКЕ) у період з 1 по 20 грудня перевищили встановлені Кабінетом міністрів ліміти споживання газу на 25%, повідомила прес-служба НАК “Нафтогаз України”.

За її даними, за звітний період споживання вищевказаними категоріями склало 1 млрд 919,8 млрдкуб. м газу, у тому числі в першій декаді грудня – 1 млрд 23,3 млн куб. м.

Крім того, населення в період з 1 по 20 грудня спожило 1 млрд 499,5 млнкуб. м газу, що на 17% нижче рівня споживання цією категорією за аналогічний період минулого року. У тому числі в першій декаді місяця побутові споживачі спожили 849, 8 млрд куб. м.

Обсяги споживання природного газу населенням даною постановою не регулюються.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України постановою №296 від 9 липня 2014 затвердив обсяги щомісячного розподілу природного газу по областях на період з 1 серпня 2014-го по 1 квітня 2015 року. Встановлені планові показники для трьох категорій споживачів: промислових споживачів, бюджетних установ і організацій, а також теплогенеруючих та теплопостачальних організацій (ТКЕ).

Ліміти були встановлені на рівні 70-90% від фактичного обсягу споживання за відповідний місяць минулого року залежно від категорії. Відповідно були визначені планові обсяги споживання кожною областю та Києвом.

Відповідальність за розподіл встановлених лімітів між окремими підприємствами і організаціями в межах кожної категорії в кожному регіоні покладено на голів обласних та Київської міської державних адміністрацій.

Загалом за вказаний період передбачено споживання 14 млрд 10,902 млн куб. м газу, у тому числі промисловими споживачами та іншими суб’єктами господарювання – 7 млрд 531 800 000 куб. м, теплогенеруючими та теплопостачальними компаніями – 5 млрд 853,148 млн куб. м, бюджетними установами та організаціями – 625,954 млн куб. м.

Кабінет міністрів України прогнозував споживання природного газу в період з 1 серпня 2014 року по 1 квітня 2015 в обсязі 30,23 млрд куб. м. У цей період встановлені наступні ліміти використання газу: промисловість – 7,53 млрд куб. м, бюджетні установи та організації – 0,63 млрдкуб. м, підприємства ТКЕ – 5,85 млрд куб. м. При цьому прогнозне споживання газу населенням очікується на рівні 13,560 млрд куб. м, на виробничо-технологічні витрати і втрати газодобувних і газотранспортних підприємств буде направлено 2,66 млрд куб. м.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «Обмежень щодо газу не дотримуються: промспоживачі і ТКЕ за дві декади грудня перевищили ліміти на 25%» на Finance.ua - 3.2
В Контексті Finance.ua