Apple презентувала перше автоматичне оновлення безпеки


Apple презентувала перше автоматичне оновлення безпеки

Вперше в своїй практиці компанія Apple випустила оновлення безпеки для комп’ютерів Mac, автоматично встановлюється. Воно виправляє пролом в системі безпеки, який, на думку компанії, є занадто небезпечним, щоб чекати, поки оновлення встановлять самі користувачі.

Уразливість була виявлена в програмному компоненті NTP (network time protocol). Він використовується для синхронізації годин між комп’ютером і відповідними інтернет-сервісами. Раніше цю уразливість використовували зловмисники для здійснення атак на комп’ютери на базі інших операційних систем. Щоб якомога швидше убезпечити користувачів Mac, в Apple вирішили випустити оновлення, що виправляє таку вразливість, в автоматичному режимі. При цьому воно встановлюється у фоновому режимі і не вимагає яких-небудь дій з боку користувача. Установка поновлення навіть не викликає перезавантаження комп’ютера.

Слід зазначити, у Apple є технічна можливість встановлювати автоматичні оновлення на комп’ютери Mac. Але раніше компанія не користувалася такою можливістю, а в разі випуску оновлень повідомляла про це користувачів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Apple презентувала перше автоматичне оновлення безпеки» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua