ДАІ в Києві не буде: до весни замість неї буде створена патрульна поліцейська служба - Аваков


ДАІ в Києві не буде: до весни замість неї буде створена патрульна поліцейська служба - Аваков

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков анонсує ліквідацію Державної автоінспекції в Києві і створення до весни 2015 замість неї патрульної поліцейської служби, після чого дане нововведення буде запроваджено і в інших містах держави.

“Скоро в Києві ДАІ не буде. Буде нова поліцейська патрульна служба. З новими підходами, правилами, новими людьми. Сподіваюся, і з новою вашою довірою. З 20 січня 2015 почнемо набір людей на навчання в нову патрульну службу Києва. Конкурсний відбір і тестування, три місяці жорсткого тренінгу та навчання – знову тести – і, коли, як вважаю, відсотків 50% пройде всі випробування – отримаємо навесні нову патрульну поліцейську службу в Києві “, – написав А.Аваков у своєму Фейсбук в середу вранці.

Далі, очікує міністр, аналогічна реорганізація розгорнеться в “великих і малих містах країни”.

А.Аваков відзначає, що набір в цю патрульну службу відкритий для всіх: військових, міліціонерів, студентів і дипломованих фахівців- “головне принциповий і доброзичливий настрій на нову якість”.

“Проходьте тести і навчання + приймайте нові правила і зміну пріоритетів + посміхайтеся! + приймайте високу зарплату нарівні з відповідальністю і = ви будете поліцейським патрульним !! Будемо змінювати країну разом!”, – написав міністр.

А.Аваков також поінформував, що подробиці про створення нової структури в складі МВС України будуть озвучені на найближчому брифінгу в міністерстві.

“Попрошу Еку Згуладзе (новопризначена заступник міністра МВС – ІФ) докладно розтлумачити все, що ми задумали провести в цій чутливій сфері нашої роботи”, – написав міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВС України
Рейтинг популярності матеріалу «ДАІ в Києві не буде: до весни замість неї буде створена патрульна поліцейська служба - Аваков» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua