Coca-Cola в найближчі тижні проведе найбільше за 15 років скорочення штату


Coca-Cola в найближчі тижні проведе найбільше за 15 років скорочення штату

Компанія посилює формування бюджету і просить топ-менеджерів замінити лімузини на таксі.

Американська компанія Coca-Cola має намір звільнити щонайменше 1-2 тис. співробітників по всьому світу в найближчі тижні, передає The Wall Street Journal.

Видання зазначає, що це буде найбільше скорочення персоналу для Coca-Cola за останні 15 років. На кінець 2013 число співробітників у компанії досягало 130,6 тис.

Зокрема, роботу втратять співробітники в регіональних групах Coca-Cola в Гонконзі, Стамбулі, Лондоні, Мехіко і Атланті.

Крім того, стверджується, що Coca-Cola посилює формування бюджету і просить топ-менеджерів замінити лімузини на таксі. Компанія також відмовилася від своєї різдвяної вечірки для аналітиків Уолл-стріт. Як уточнює видання, ці дії Coca-Cola є частиною плану зі скорочення витрат на $ 3 млрд на рік до 2019 року, про який стало відомо ще в жовтні.

Раніше повідомлялося, що чистий прибуток Coca-Cola за підсумками третього кварталу цього року знизився на 14% і склав $2110 млн. Виручка Coca-Cola зафіксована на рівні $11980 млн. Роком раніше цей показник становив $12 млрд. Також повідомлялося, що Coca-Cola відкриває свій завод в секторі Газа.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Coca-Cola в найближчі тижні проведе найбільше за 15 років скорочення штату» на Finance.ua - 3.3
В Контексті Finance.ua