Економія не для всіх: фінансування апарату Мінінфраструктури хочуть збільшити більш ніж у 8 разів


Економія не для всіх: фінансування апарату Мінінфраструктури хочуть збільшити більш ніж у 8 разів

Кабмін пропонує збільшити фінансування Мінінфраструктури в 2,2 рази, витрати на утримання апарату міністерства – майже в 8,3 рази в порівнянні з поточним роком.

Кабінет міністрів України пропонує виділити на фінансування Міністерства інфраструктури у 2015 році 3,27 млрд грн, що в 2,2 рази більше, ніж в 2014 році.

Про це йдеться в пояснювальній записці до законопроекту №1000 «Про Державний бюджет на 2015 рік», опублікованій на сайті Верховної Ради.

Зокрема, витрати на міністерство з основного фонду держбюджету складуть 3,16 млрд грн, у тому числі видатки споживання – 3,16 млрд грн і видатки розвитку – 42,19 млн грн. Зі спеціального фонду буде виділено 58,92 млн грн, у тому числі видатки споживання – 31,19 млн грн, видатки розвитку – 27,73 млн грн.

Зокрема, витрати на утримання апарату міністерства наступного року уряд пропонує збільшити майже в 8,3 рази в порівнянні з поточним роком – до 2,82 млрд грн.

На бюджетну програму підтримки експлуатаційно-безпечного стану судноплавних шлюзів і внутрішніх водних шляхів в 2015 році планується залучити понад 39 млн грн і направити їх на забезпечення функціонування навігаційного обладнання, гарантованих габаритів суднового ходу, безаварійного та безперешкодного проходження суден по внутрішніх водних шляхах та судноплавних шлюзів, що сприятиме забезпеченню безпеки судноплавства.

Уряд також пропонує скоротити витрати на утримання Держінспекції з безпеки на наземному транспорті (Укртрансінспекція) в 2015 році в порівнянні з 2014 роком в 3,1 рази – до 9,88 млн грн, Держінспекції з безпеки на морському та річковому транспорті (Укрморрічінспекція) – у 9,9 рази – до 6,05 млн грн, тоді як витрати на утримання Державної авіаційної служби (Державіаслужба) планується збільшити майже вдвічі – до 121,2 млн грн, а на утримання Державної спеціальної служби транспорту планується збільшити видатки на 16,1% – до 301,6 млн грн.

Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) може отримати в 2015 році 25,530 млрд грн фінансування з державного бюджету проти передбачених у держбюджеті на поточний рік 14,42 млрд грн.

У той же час, Кабмін виключив з проекту бюджету таку статтю витрат, як державна підтримка Державної адміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниця»), тоді як в поточному році на відомство було виділено понад 1 млрд грн, зокрема, на медичне обслуговування працівників та пасажирів залізничного транспорту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Економія не для всіх: фінансування апарату Мінінфраструктури хочуть збільшити більш ніж у 8 разів» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua