Уряд України планує заощадити 9,9 млрд - за рахунок реструктуризації боргу перед НБУ


Уряд України планує заощадити 9,9 млрд - за рахунок реструктуризації боргу перед НБУ

Кабінет міністрів України планує заощадити 9,9 млрд грн на обслуговуванні боргу за рахунок реструктуризації зобов’язань за облігаціями внутрішнього державного боргу (ОВДП) з портфеля Національного банку України (НБУ).

Відповідну пропозицію зафіксовано в заключній частині урядового законопроекту про держбюджет на 2015 рік (№1000), текст якого розміщений на веб-сайті парламенту.

“Дозволити Мінфіну, за згодою НБУ як власника понад 60% держоблігацій, за перше півріччя 2015 року, здійснити угоду з держборгом шляхом обміну за номінальною вартістю госблігацій, що знаходяться в його власності, на нові ОВДП в таких же обсягах з терміном обігу до 20 років, процентною ставкою до 5% річних”, – вказується в документі.

За даними Мінфіну, на сьогоднішній день в обігу знаходяться ОВДП з максимальним терміном лише до 20 років: прибутковість по найбільш довгостроковим ОВДП від 9,25% до 14,3% річних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Рейтинг популярності матеріалу «Уряд України планує заощадити 9,9 млрд - за рахунок реструктуризації боргу перед НБУ» на Finance.ua - 3.4
В Контексті Finance.ua