У Нікарагуа почалося будівництво гігантського каналу за $50 млрд - він з'єднає 2 океани


У Нікарагуа почалося будівництво гігантського каналу за $50 млрд - він з'єднає 2 океани

На відкритті будівництва віце-президент Нікарагуа Омар Альеслдевенс заявив, що канал, який з’єднає два океани, повністю змінить економічну ситуацію в країні.

Будівництвом каналу зайнята китайська компанія HKND Group, президент якої Ван Цзин теж брав участь у церемонії відкриття. Канал повинен бути побудований за п’ять років. Його довжина складе більше 280 кілометрів. Фахівці оцінили реалізацію масштабного проекту в $50 млрд.

У самому Нікарагуа зростає кількість противників будівництва каналу, бо за заявою екологів, його будівництво завдасть непоправної шкоди навколишньому середовищу і жителям цього регіону.

Цілком можливо, що вже через кілька років США будуть експортувати через канал значні обсяги скрапленого газу і сланцевої нафти з Мексиканської затоки. На даний момент великі танкери не можуть проходити через Панамський канал, тому канал в Нікарагуа буде глибшим і ширшим.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У Нікарагуа почалося будівництво гігантського каналу за $50 млрд - він з'єднає 2 океани» на Finance.ua - 5.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua