Кабмін пропонує ввести підвищені ставки ренти за видобуток газу приватними особами


Кабмін пропонує ввести підвищені ставки ренти за видобуток газу приватними особами

Кабінет міністрів України пропонує парламенту ввести на 2015 рік підвищені ставки ренти при видобутку газу приватними компаніями (раніше – плата за надрокористування) у розмірі 55% і 20% (залежно від глибини видобутку).

Відповідна ініціатива міститься в проекті змін до Податкового кодексу, внесеного до Верховної Ради.

Згідно з документом, при виконанні договорів про спільну діяльність (СД), ставку ренти пропонується встановити на рівні 70%.

У той же час уряд пропонує до 1 липня 2015 розробити та внести в Раду законопроект про перегляд системи оподаткування в сфері нафтогазовидобування.

Як повідомлялося, до липня 2014 року, ставка плати за надрокористування при видобутку газу приватниками, становила 28% його вартості (при глибині до 5 км) і 15% (при глибині більше 5 км). Потім Верховна Рада тимчасово, до кінця 2014 року, збільшила ставки до 55% і 28% відповідно. Такі дії зустріли гостру критику з боку приватних нафтогазовидобувних компаній, які згорнули свої інвестиційні програми.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика Енергетика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Кабмін пропонує ввести підвищені ставки ренти за видобуток газу приватними особами» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua