Кабмін пропонує триразово знизити держпідтримку "Нафтогазу" через докапіталізацію в 2015 році - проект бюджету


Кабмін пропонує триразово знизити держпідтримку "Нафтогазу" через докапіталізацію в 2015 році - проект бюджету

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді в 2015 році знизити державну підтримку НАК “Нафтогаз України” через механізм випуску ОВДП і їх обміну на додаткові акції компанії до 31,5 млрд грн, проти 96,610 млрд грн у поточному році.

Відповідний пункт міститься в проекті Державного бюджету на 2015 рік, поданому в парламент.

“У 2015 році, згідно з розрахунками, потреби в коштах НАК” Нафтогаз України “з ліквідації різниці (між закупівельною ціною імпортного газу та ціною його реалізації для виробництва тепла – ІФ) може скласти 31,5 млрд грн”, – йдеться в пояснювальній записці до документу.

Керівник парламентської фракції “Блок Петра Порошенка” Юрій Луценко на засіданні Верховної Ради у вівторок піддав критиці проект держбюджету – 2015. Зокрема, Ю.Луценко вказав на те, що уряд так і не відмовився від дотування “Нафтогазу”, що веде до дотування енергоносіїв для багатьох категорій споживачів.

Як повідомлялося, в поточному році дефіцит НАК “Нафтогаз України” оцінюється в цифру близько 110 млрд грн. Верховна Рада дозволила держпыдтримку “Нафтогазу” через докапіталізацію на 96,61 млрд грн в 2014 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua