Уряд України домовилися з Microsoft про співпрацю у сфері кібербезпеки


Уряд України домовилися з Microsoft про співпрацю у сфері кібербезпеки

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації (Держспецзв’язку), що входить в сферу управління Кабінету міністрів, і український підрозділ Microsoft (США) підписали угоду, в рамках якого корпорація надасть Держспецзв’язку доступ до вихідного коду і технічним даними про програмне забезпечення, сервіси та службах Microsoft (Government Security Program або GSP).

Згідно прес-релізу Microsoft, в рамках угоди Держспецзв’язку також отримає можливість оцінювати безпеку ПЗ і сервісів Microsoft, а також їх цілісність шляхом тестування в Центрі прозорості Microsoft.

“У рамках угоди корпорація також надаватиме оперативну інформацію про глобальні кіберзагрози і джерела мережевих атак, що сприятиме попередженню та реагуванню на інциденти в цифровому просторі в умовах сучасних викликів України”, – йдеться в прес-релізі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Уряд України домовилися з Microsoft про співпрацю у сфері кібербезпеки» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua