Рада завтра розгляне денонсацію угоди з Кіпром і зміни в трансферне ціноутворення


Рада завтра розгляне денонсацію угоди з Кіпром і зміни в трансферне ціноутворення

Верховна Рада України 23 грудня 2014 розгляне денонсацію угоди з Кіпром щодо спеціального режиму оподаткування та зміни до закону про трансферне ціноутворення. Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні під час засідання Кабінету міністрів України.

“Трансферне ціноутворення для великого бізнесу, а саме неможливість ховати доходи в офшорних зонах і неможливість продавати товари за ціною нижче ніж ринкова ціна, в тому числі встановлена на міжнародних біржах”, – сказав Яценюк.

Друге, за словами прем’єра, це скасування денонсації угоди між Україною і Кіпром, “через яку близько 6 млрд грн не оподатковувалися”.

“При цьому хочу підкреслити, що скасування угоди означає припинення режиму спеціального оподаткування, тому що Кіпр також повинен денонсувати. Тому МЗС після голосування в парламенті отримає право невідкладно розпочати переговори з Кіпром”, – сказав Яценюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Рейтинг популярності матеріалу «Рада завтра розгляне денонсацію угоди з Кіпром і зміни в трансферне ціноутворення» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua