Ціна нафти BFOE знизилася майже до $60,39 за барель


Ціна нафти BFOE знизилася майже до $60,39 за барель

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) на звітну дату 22 грудня 2014 опустилася до позначки 60,39 дол. за бар. Нафта BFOE сьогодні подешевшала на 0,91 дол. (-1,5%), після того як 19 грудня її ціна досягла максимального значення за три дні – 61,30 дол. за бар., випливає з матеріалів лондонській біржі ICE Futures Europe, де нафта BFOE представлена індикатором IPE Brent Index (BINDEX).

Значення індексу BINDEX відображає середню ціну нафтової суміші BFOE з умовою її постачання через 25 календарних днів, розраховану з урахуванням всіх підтверджених угод. Його значення, що встановилось наступного дня після завершення контрактного періоду для ф’ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття для виконання угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE – це кошик основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор’я. У тому числі від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської нафти експортної марки Urals.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Ціна нафти BFOE знизилася майже до $60,39 за барель» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua