Збитки металургійних підприємств України зросли за 10 місяців майже на 50%


Збитки металургійних підприємств України зросли за 10 місяців майже на 50%

Металургія України за підсумками січня-жовтня наростила збитки (від’ємний фінансовий результат до оподаткування) у порівнянні з січнем-жовтнем 2013 на 48%, або на 4,7 млрд грн – до 14,5 млрд грн.

Про це повідомили в об’єднанні металургійних підприємств «Металургпром».

«Обсяг реалізації продукції в натуральному вираженні за вказаний період знизився на 15%, а ціни на прокат чорних металів в середньому зросли на 30% (у гривневому еквіваленті), що дозволило отримати прибуток від операційної діяльності в сумі 6,9 млрд грн. Разом з тим, через втрати від курсової різниці при переоцінці валютних позикових коштів і відсотків за ими отримано негативний фінансовий результат », – йдеться в повідомленні «Металургпрому».

За його даними, чистий дохід (виручка) метпідприємств від реалізації продукції за 10 місяців зріс на 19% і склав 139 млрд грн.

Рентабельність операційної діяльності за 10 місяців склала 4,91% проти «мінус» 4,95% за 10 місяців 2013 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Збитки металургійних підприємств України зросли за 10 місяців майже на 50%» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua