Обвал цін на нафту прискорить зростання економіки Німеччини


Обвал цін на нафту прискорить зростання економіки Німеччини

“Падіння цін на нафту – несподіваний подарунок для економіки країни, який отримано незадовго до Різдва і принесе вигоду також і в 2015 році”, – DIHK.

За оцінкою Федерального об’єднання торгово-промислових палат Німеччини (DIHK), через зниження цін на нафту зростання економіки Німеччини збільшиться в 2015 році, щонайменше, на 0,3 процентних пункту, передає DW.

“Падіння цін на нафту – несподіваний подарунок для економіки країни, який отримано незадовго до Різдва і принесе вигоду також і в 2015 році”, – заявив головний керуючий справами DIHK Мартін Ванслебен в інтерв’ю німецькому виданню Rheinische Post.

За словами Ванслєбен, падіння цін на нафту означає для економіки Німеччини в 2015 році “розвантаження” в розмірі близько 20 мільярдів євро. “З урахуванням більш слабкого євро це принесе, щонайменше, 0,3 відсоткових пункти економічного зростання”, – заявив головний керуючий справами DIHK.

У Німеччині через цін на нафту, що знизилися, скорочуються витрати на заправку палива та опалення. Це призводить до зростання споживчого настрою, який не спостерігалося протягом останніх восьми років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Обвал цін на нафту прискорить зростання економіки Німеччини» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua