Кабмін пропонує направляти до держбюджету 90% податку на прибуток підприємств замість 100%


Кабмін пропонує направляти до держбюджету 90% податку на прибуток підприємств замість 100%

Кабінет міністрів пропонує зменшити надходження до державного бюджету податку на прибуток підприємств замість з 100% до 90%. Про це йдеться в урядовому законопроекті “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України” (щодо реформи міжбюджетних відносин) змін до Бюджетного кодексу”.

“До складу доходів держбюджету надходить 90% податку на прибуток підприємств (крім податку на прибуток підприємств державної форми власності та податку, визначеного пунктом 18 частини першої статті 64, пунктом 1-2 частини першої статті 66 та пунктом 2 частини першої статті 69 цього Кодексу) “, – йдеться у змінах до стаття 29 Бюджетного кодексу.

Відзначимо, що в чинній редакції Бюджетного кодексу податок на прибуток підприємств (крім податку, визначеного пунктом 2 частини першої статті 69 цього Кодексу) перераховується до держбюджету в повному обсязі.

У зв’язку із запропонованими змінами в Бюджетному кодексі, 10% податку на прибуток підприємств буде зараховуватися до бюджетів об’єднаних територіальних громад.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство фінансів України встановить єдині нормативи відрахувань загальнодержавних податків. У першу чергу мова йде про доходи фізичних осіб та податку на прибуток підприємств.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Кабмін пропонує направляти до держбюджету 90% податку на прибуток підприємств замість 100%» на Finance.ua - 2.8
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua