Оснащеність житлових будинків лічильниками тепла в Україні за рік зросла на 2%


Оснащеність житлових будинків лічильниками тепла в Україні за рік зросла на 2%

Оснащеність підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) України приладами технологічного обліку теплової енергії станом на 17 грудня складає 98,7%, повідомило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) з посиланням на директора департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону Сергія Кушніра.

“Рівень оснащеності підприємств теплоенергетики приладами обліку відпуску теплової енергії в цілому по Україні становить 98,7%, приладами обліку води підприємств водопровідно-каналізаційного господарства – 72,3%, приладами обліку стоків – 46,8%”, – цитується Кушнір в ході наради з керівниками структурних підрозділів з питань ЖКГ обласних та Київської міської державної адміністрації.

Таким чином, з урахуванням раніше оприлюднених міністерством даних, показник оснащеності лічильниками на зазначену дату, зокрема підприємств ТКЕ зріс на 2,7 п.п.

Кушнір також повідомив, що рівень оснащеності житлових будинків комерційними приладами обліку холодної та гарячої води, а також теплової енергії в Україні в цілому в 2014 році зріс на 2%: на 17 грудня оснащено 4,434 тис. будинків.

При цьому на зазначену дату найвищий рівень оснащеності будинків лічильниками холодної води в Києві (84%), Івано-Франківській (77%) та Кіровоградській (73%) області, гарячої – в Івано-Франківській (68%), Запорізькій (50,9 ) та Миколаївській (37), теплової енергії – Івано-Франківській (60,9%), Вінницькій (60,5%) і Кіровоградській (56,6%) області, зазначив Кушнір.

Як повідомлялося з посиланням на Мінрегіон, оснащеність підприємств ТКЕ приладами технологічного обліку теплової енергії на 15 грудня 2013 становила 96%, оснащеність теплолічильниками багатоквартирних будинків – 34,67%, або 35,4 тис. Таких лічильників з 102,1 тис. од. запланованих до установки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Оснащеність житлових будинків лічильниками тепла в Україні за рік зросла на 2%» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua