Потужні снігопади в Японії забрали життя дев'яти людей


Потужні снігопади в Японії забрали життя дев'яти людей

Жертвами снігопадів, що обрушилися на Японію стали принаймні дев’ять осіб.

Снігопади вже два дні вирують на півночі і заході Японії. Нещасні випадки з летальними наслідками сталися на самому північному острові – Хоккайдо, а також в префектурах Ніїгата, Акіта, Хіросіма, Айті та інших. Часто люди ставали жертвою нещасного випадку під час розчищення та прибирання снігу на дахах своїх будинків і близько ділянок. Жителі приватних будинків зазвичай змушені, не чекаючи закінчення негоди, скидати сніг з дахів, побоюючись того, що вони не витримають його ваги.

У місті Токаматі в префектурі Ніїгата літній чоловік, розчищаючи дах, зірвався вниз і був похований під снігом. Чоловік загинув. Як повідомила пожежна охорона міста, що виконує в Японії функції МНС, до цього часу висота сніжного покриву в Токаматі залежно від району становила від 1,61 до 2,41 метра.

У префектурі Акіта жінка, розчищаючи від снігу ділянку навколо будинку, впала в відвідну канаву і померла.

У префектурі Тояма під час розчищення проточної канави від снігу загинув 29-річний співробітник пожежної охорони.

Область низького тиску, що поширена у вівторок і середу на півночі Японії, принесла з собою шквалистий вітер і рясні снігопади в північні райони, на узбережжі Японського моря і в західні і центральні райони. Були скасовані заняття в школах, відбувалися перебої в подачі електроенергії і роботі транспорту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Потужні снігопади в Японії забрали життя дев'яти людей» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua