Виробництво соняшникової олії в Україні за 11 місяців зросло на 31%


Виробництво соняшникової олії в Україні за 11 місяців зросло на 31%

Обсяг виробництва нерафінованої соняшникової олії в Україні за 11 місяців поточного року склав 3,8 млн тонн, що на 31,1% більше, ніж у січні-листопаді 2013 року.

Про це повідомила Державна служба статистики України.

Зокрема, в листопаді виробництво соняшникової олії в країні зросло в порівнянні з листопадом минулого року і жовтнем поточного на 1% і 2,7% відповідно, склавши 395 тис. тонн.

Виробництво маргаринів і харчових жирів у країні, за даними Держстату, за звітний період скоротилося на 2,7% – до 247 тис. тонн. У тому числі в листопаді обсяг виробництва цієї продукції склав 24,9 тис. тонн, що на 3,7% поступається листопадовому показнику минулого року, але на 1,7% більше, ніж у жовтні цього року.

Як повідомлялося, виробництво соняшникової олії в Україні в 2013 році склало 3,3 млн тонн, що на 10,1% менше, ніж роком раніше.

Україна є найбільшим у світі експортером соняшникової олії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Держстат
Рейтинг популярності матеріалу «Виробництво соняшникової олії в Україні за 11 місяців зросло на 31%» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua