За втручання столичної прокуратури державі повернули 232 млн гривень


За втручання столичної прокуратури державі повернули 232 млн гривень

За 11 місяців поточного року столичною прокуратурою направлено до суду 297 кримінальних проваджень, що стосуються порушень у сфері оподаткування. Завдяки реагуванню правоохоронців до державного бюджету стягнуто 232 млн гривень заборгованості. Про це повідомили в прес-службі прокуратури.

Так, прокуратура міста Києва викрила службовця будівельної компанії, який не сплатив податок на додану вартість, чим завдав держбюджету збитків на суму понад 1,5 млн гривень. Однак, в ході попереднього розслідування, він визнав свою провину та сплатив нараховані фінансові зобов’язання в повному обсязі.

Зараз кримінальне провадження розглянуто судом і вказана посадова особа звільнена від кримінальної відповідальності на підставі ч. 4 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «За втручання столичної прокуратури державі повернули 232 млн гривень» на Finance.ua - 2.5
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua