Депутати докладають підвищити вартість ліцензії на продаж алкоголю і сигарет у 5 разів


Депутати докладають підвищити вартість ліцензії на продаж алкоголю і сигарет у 5 разів

Ряд депутатів пропонують парламенту підвищити вартість ліцензії на оптову продаж алкоголю та тютюнових виробів у п’ять разів – до 2,5 млн грн.

Відповідний проект закону зареєстрований 16 грудня під №1488. Авторами законопроекту є депутати Ганна Гопко, Віктор Кривенко, Тетяна Острикова (фракція “Самопоміч”) та Олег Мусій (фракція “Блок Петра Порошенка”).

Згідно з проектом закону, ліцензію на роздрібну торгівлю алкоголем пропонується підвищити з 8 до 40 тис. грн, сигарет – з 2 до 10 тис. грн.

Автори законопроекту пропонують стягувати ліцензійну плату на роздрібну торгівлю тютюновими виробами не з місця торгівлі, а з кожного касового апарату, так само, як плату за ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Документом передбачено виключити положення про окремі ліцензіях на роздрібну торгівлю сидром та перрі (без додання спирту).

Як повідомлялося, вищевказана група депутатів також запропонувала парламенту значно підвищити ставки акцизного податку на алкоголь і сигарети з метою наблизити їх до європейської системи оподаткування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Рейтинг популярності матеріалу «Депутати докладають підвищити вартість ліцензії на продаж алкоголю і сигарет у 5 разів» на Finance.ua - 2.6
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua