Кияни вважають, що жити стало гірше, але сподіваються на поліпшення ситуації - соцопитування


Кияни вважають, що жити стало гірше, але сподіваються на поліпшення ситуації - соцопитування

Кияни стали жити гірше, але все ж не втрачають надію, що ситуація зміниться на краще, свідчать дані соціологічного опитування, проведеного компанією “Research & Branding Group” з 4 по 10 грудня в Києві.

“Всім стало жити гірше. Це крамольно звучить зараз, але вже через місяць ця думка крамольною звучати не буде”, – прокоментував дані опитування директор компанії “Research & Branding Group” Євген Копатько на прес-конференції.

Так, кількість киян, не задоволених життям, збільшилася порівняно з серпнем з 46% до 59%, задоволених – зменшилася з 42% до 32%, вагалися з відповіддю зменшилася з 12% до 9%.

В емоційному фоні киян лідирують такі почуття як тривога (38%), розгубленість (24%), песимізм (16%), страх (15%). У той же час почуття надії в порівнянні з вереснем збільшилося з 33% до 38%.

Серед страхів киян переважають збройний конфлікт (64%), зростання цін та інфляція (60%), безробіття і побоювання втратити роботу (34%), нестабільність національної валюти (19%), зростання злочинності (16%).

Більше третини киян (37%) вважають, що Україна перебуває на піку масштабної кризи, стільки ж – що країна ще тільки входить в масштабну кризу, і лише 9% опитаних вважають, що країна поступово виходить з кризи.

Всього було опитано 802 киянина за квотною вибіркою, похибка якої перебуває в межах 3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Кияни вважають, що жити стало гірше, але сподіваються на поліпшення ситуації - соцопитування» на Finance.ua - 5.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua