Профільний комітет рекомендує Раді збільшити державні запозичення майже на 14 млрд грн


Профільний комітет рекомендує Раді збільшити державні запозичення майже на 14 млрд грн

Комітет з питань бюджету рекомендує парламенту прийняти за основу та в цілому проект закону № 1125 про внесення змін до закону “Про державний бюджет України на 2014 рік” (щодо виконання зобов’язань за державним боргом). Про це повідомило інформаційне управління апарату Верховної Ради України.

Законопроект пропонує збільшити граничний обсяг державного боргу на кінець поточного року на 161, 392 4 млрд грн. шляхом внесення змін до статей 5 та додатків № 2 і № 3 до закону “Про державний бюджет України на 2014 г.”.

Документ передбачає збільшення державних запозичень в цілому на 13 млрд 842, 99 млн грн (в т.ч. внутрішні запозичення на 5 млрд 587, 5 млн грн і зовнішні запозичення на 8 млрд 255 5 млн грн) і на таку ж суму видатки на погашення основної суми державного боргу (в т.ч. за внутрішніми зобов’язаннями на 616, 3млн грн і зовнішніми зобов’язаннями на 13 млрд 226 6 млн. грн) без зміни граничного обсягу дефіциту державного бюджету.

Також пропонується перерозподілити видатки загального фонду державного бюджету за все в сумі 3 млрд 044, 4 млрд грн без зміни їх загального обсягу, а саме:

- Збільшити видатки на обслуговування державного боргу на 1 млрд 986 300 000 грн і на виконання боргових зобов’язань за кредитами, залученими під державні гарантії, в цілому на 1 млрд 058,1 млн грн;

- Зменшити видатки Міністерства енергетики та вугільної промисловості на підтримку вугільної та торфодобувної промисловості в цілому на 2 млрд 586,6 млн грн, Міністерству фінансів (загальнодержавні видатки) на часткове відшкодування відсоткових витрат за запозиченнями суб’єктів господарювання, здійсненим на внутрішньому ринку, на 432,4 млн грн, а також на Державну службу гірничого нагляду та промислової безпеки на 25,4 млн грн.

“Під час засідання 17 грудня комітет розглянув зазначений законопроект і за підсумками розгляду прийняв рішення: рекомендувати Верховній Раді за результатами розгляду в першому читанні прийняти законопроект за основу і в цілому як закон з урахуванням пропозицій, викладених у листі-висновку комітету”, – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Профільний комітет рекомендує Раді збільшити державні запозичення майже на 14 млрд грн» на Finance.ua - 2.2
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua