Туреччина проведе масштабні реформи - і збільшить ВВП до $2 трлн за 10 років


Туреччина проведе масштабні реформи - і збільшить ВВП до $2 трлн за 10 років

Прем’єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу в четвер представив пакет економічних реформ: 425 заходів, здійснюваних у вісім етапів, покликані збільшити ВВП країни з поточних $820 млрд до $2 трлн за 10 років.

Як повідомляє агентство Bloomberg, Туреччина також ставить перед собою мету зробити Стамбул одним з 25 провідних фінансових центрів світу.

Уряд має намір боротися з тіньовою економікою, усунути неефективність у сфері держвидатків і поліпшити інвестиційну обстановку в країні.

Зростання турецької економіки останнім часом сповільнилося до приблизно 3% на рік з 9% всього три роки тому. Найближчим часом ослаблення може стати більш вираженим через кризові явища в Росії, яка є одним з найбільших торговельних партнерів Туреччини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Туреччина проведе масштабні реформи - і збільшить ВВП до $2 трлн за 10 років» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua