Парламент Греції не зміг обрати президента в першому турі


Парламент Греції не зміг обрати президента в першому турі

У першому турі голосування парламент Греції не зміг обрати президента країни. Другий тур відбудеться 23 грудня, третій призначений на 29 грудня.

За єдину кандидатуру колишнього єврокомісара з питань захисту навколишнього середовища Ставрос Дімас проголосували 160 депутатів з присутніх 295 парламентаріїв. Для обрання були необхідні 200 голосів.

Другий тур відбудеться 23 грудня. Якщо кандидат не отримає і в другому турі необхідної кількості голосів, буде призначено третє голосування, яке відбудеться 29 грудня. Кандидат у президенти повинен буде знайти підтримку 180 депутатів. У разі провалу третього туру парламент буде розпущений і оголошені дострокові вибори.

У дострокових виборах зацікавлена ліва опозиційна партія SYRIZA на чолі з Алексісом Ціпрасом, яка, згідно з опитуванням, набирає популярність в Греції. Нагадаємо, попередньо голосування з обрання президента було заплановано на лютий 2015 року, однак минулого тижня перенесено за спробу таким чином усунути політичну невизначеність в країні. Грецька влада зараз проводить з міжнародними кредиторами переговори, які останнім часом зайшли в глухий кут.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Парламент Греції не зміг обрати президента в першому турі» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua