Україна та ЄС перейдуть на новий рівень відносин - верховний представник ЄС


Україна та ЄС перейдуть на новий рівень відносин - верховний представник ЄС

Україна і Європейський Союз повинні перейти на новий рівень відносин, зокрема в питанні реалізації намічених України реформ.

Про це сьогодні, 17 грудня, на прес-конференції в Києві заявила верховний представник ЄС з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні.

«Зараз уже прийшов час для України та Європейського Союзу перейти на новий рівень наших відносин, такий рівень, який обернеться конкретними результатами», – сказала вона, підкресливши, що «це буде реалізація намічених реформ».

За словами Могеріні, Євросоюз вітає рішення української влади про реформування країни і закликає до негайної реалізації цих реформ.

Вона повідомила, що в четвер у Брюсселі поінформує про підсумки свого дводенного візиту до України: «Рада Європи завтра буде проінформована».

Крім того, верховний представник ЄС підкреслила, що Євросоюз підтримує Україну в її готовності до виконання Мінських домовленостей.

«Інформацію, яку я вам привезла сьогодні, з одного боку, – це те, що Європейський Союз і раніше дуже твердо і рішуче підтримує український народ, підтримує і сприяє процесу, ініційованому в Мінську, щоб реалізувати всі пункти, записані в Мінській угоді по подоланню конфлікту на сході України », – сказала Могеріні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АП
Рейтинг популярності матеріалу «Україна та ЄС перейдуть на новий рівень відносин - верховний представник ЄС» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua