Мільярдер Косюк знову призначений CEO агрохолдингу "Миронівський хлібопродукт" - після того, як він пішов з адміністрації Порошенко


Мільярдер Косюк знову призначений CEO агрохолдингу "Миронівський хлібопродукт" - після того, як він пішов з адміністрації Порошенко

Юрій Косюк на зборах ради директорів 16 грудня знову був призначений на посаду головного виконавчого директора (CEO) агрохолдингу “Миронівський хлібопродукт”.

Юрій Мельник, який очолював правління МХП на час відсутності Ю.Косюка, призначений на посаду головного операційного директора (COO).

Як повідомлялося, Ю. Косюк указом президента Петра Порошенка від 9 грудня був звільнений з посади першого заступника глави Адміністрації президента, на яку він був призначений 3 липня. Разом з тим іншим указом він був призначений позаштатним радником президента.

“Миронівський хлібопродукт” є найбільшим виробником курятини в Україні (ТМ “Наша Ряба”). Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, інших продуктів харчування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «Мільярдер Косюк знову призначений CEO агрохолдингу "Миронівський хлібопродукт" - після того, як він пішов з адміністрації Порошенко» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua