Компанії США збільшили випуск бондів в євро


Компанії США збільшили випуск бондів в євро

Американські компанії в 2014 р розширили обсяги розміщень в Європі, щоб скористатися перевагами рекордно низької вартості запозичення в регіоні, пише Financial Times.

З початку 2014 випуски облігацій компаній з інвестиційними рейтингами в євро склали $ 48 млрд, що на 23% більше, ніж за той же період 2013 року і майже втричі більше, ніж в 2012 році, підтверджують дані Dealogic. Показник є максимальним з 2008 р

“Ми спостерігаємо значне збільшення кількості американських компаній, що розміщуються в Європі, особливо якщо мова йде про перше розміщення, а це говорить про зміну тенденції, а не просто тимчасове збільшення”, – заявив Олександр Менунос з Morgan Stanley.

Торік емітентів таких єврооблігацій із США було 12, цього року їх число збільшилося до 20, в тому числі Apple і Coca-Cola, які вперше залучали кошти в євро. Два з 10 найбільших емітентів боргових паперів в євро в 2014 р були американськими компаніями – Verizon і AT&T.

За оцінками Morgan Stanley, в загальній складності європейські компанії за межами фінансового сектора, що мають рейтинги інвестиційного рівня, розмістили облігації на 290 млрд євро цього року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Компанії США збільшили випуск бондів в євро» на Finance.ua - 2.9
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua