Суд скасував рішення Кабміну про обов'язкову закупівлю газу у "Нафтогазу"


Суд скасував рішення Кабміну про обов'язкову закупівлю газу у "Нафтогазу"

Окружний адміністративний суд скасував постанову Кабінету міністрів України №647 від 26 листопада 2014 року, згідно з яким близько 170 великих промислових споживачів зобов’язали до 28 лютого 2015 закуповувати природний газ тільки у НАК “Нафтогаз України”.

Відповідне рішення суд прийняв на засіданні 16 грудня, повідомив представник однієї з компаній,що подали позов.

Позов до Кабінету міністрів про визнання незаконним і нечинним вищевказаної постанови подали ПрАТ “Природні ресурси”, ТОВ “Східний геологічний союз”, ТОВ “Куб-Газ”, ТОВ “Тісагаз”, ТОВ “Енерго-сервісна компанія” Еско-Північ “, ПрАТ “Нафтогазвидобування”, СП “Полтавська газонафтова компанія” та ТОВ “Нафтогаз-Альянс”.

Нагадаємо, в листопаді Кабмін своїми постановами №596 і №599 зобов’язав 90 промспоживачів закуповувати газ виключно у “Нафтогазу” під час опалювального періоду. 26 листопада постановою №647 уряд розширив цей список до 150 компаній. Сім газодобувних компаній визнали таке рішення Кабміну суперечить законодавству, зокрема закону про функціонування ринку природного газу, і звернулися до суду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «Суд скасував рішення Кабміну про обов'язкову закупівлю газу у "Нафтогазу"» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua