Німеччина скоротила обсяги розміщення держпаперів на 2015 р до мінімуму за 13 років


Німеччина скоротила обсяги розміщення держпаперів на 2015 р до мінімуму за 13 років

Німеччина в середу оголосила про скорочення планових обсягів розміщення державних паперів у 2015 році до найнижчого рівня за 13 років – 185, 5 млрд євро проти 201 млрд євро цього року.

Як повідомляє агентство Bloomberg, зниження обсягів зовнішніх запозичень ФРН є результатом реалізації урядового плану по виходу на збалансований бюджет.

Оскільки кошти на покриття бюджетного дефіциту Німеччини в наступному році не знадобляться, всі виручені від розміщення паперів гроші підуть на рефінансування або погашення старих боргів, говориться в повідомленні Німецького фінансового агентства (Deutsche Finanzagentur GmbH).

За словами канцлера ФРН Ангели Меркель, перед урядом Німеччини стоїть завдання “не залишати гори боргу майбутнім поколінням”.

Федеральний уряд має намір розмістити середньострокові і довгострокові держоблігації і векселі на 147 млрд євро і короткострокові інструменти на 38,5 млрд євро.

У першому кварталі німецька влада збирається залучити близько 49500 млн євро на боргових ринках.

Останні 7 сесій ціни держоблігацій Німеччини росли, оскільки вони користуються попитом як захисний актив. Прибутковість 10-річних держпаперів знижувалася у вівторок до рекордного мінімуму в 0,566%. Вкладення в держоблігації ФРН принесли інвесторам в цьому році 9,7% прибутку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Німеччина скоротила обсяги розміщення держпаперів на 2015 р до мінімуму за 13 років» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua