Уряд України ініціює денонсацію конвенції з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування


Уряд України ініціює денонсацію конвенції з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування

Кабінет міністрів України має намір схвалити законопроект про денонсацію конвенції з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування, заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

“Я хотів би почати з першого проекту закону, який сьогодні буде схвалений урядом, – це проект закону України про денонсацію конвенції між урядом України та Республікою Кіпр”, – сказав він, відкриваючи засідання Кабміну в середу.

А.Яценюк пояснив, що, коли ця конвенція підписувалася в 2012 році, її умови були прописані під захист найбагатших верств населення України, оскільки в ній була передбачена нульова ставка оподаткування з реалізації будь-якого майна.

“Через офшорні компанії продавалося майно і податки не платилися ні в Україні, ні, відповідно, на Кіпрі. Саме тому уряд звертається до парламенту з проханням підтримати денонсацію цього документа”, – пояснив прем’єр.

А.Яценюк також повідомив, що з метою скасування цієї угоди український уряд невідкладно розпочинає переговори з Кіпром щодо підписання нової угоди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Уряд України ініціює денонсацію конвенції з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування» на Finance.ua - 4.4
В Контексті Finance.ua