Фінансовий комітет Ради розгляне питання відставки глави НБУ Гонтаревої


Фінансовий комітет Ради розгляне питання відставки глави НБУ Гонтаревої

Комітет Верховної з питань фінансової політики та банківської діяльності на засіданні в середу планує розглянути питання відставки Валерії Гонтаревої з посади голови Нацбанку.

Про це повідомила прес-служба комітету.

“З ініціативи фракції Радикальної партії Олега Ляшка буде розглянуто питання про необхідність відставки голови НБУ Гонтаревої”, – вказується в повідомленні.

Згідно з ним, також планується заслухати Гонтареву з питання вирішення проблем реструктуризації валютних кредитів і повернення вкладів населенню.

“Говорив з головою парламентського комітету з питань фінансів і банків, членом Радикальної партії Сергієм Рибалко. Завтра він збирає на 11:00 засідання комітету для розгляду питання про відставку Гонтаревої з посади голови Нацбанку. За обвал гривні і зубожіння людей вона відповідальна в першу чергу”, – зазначив Ляшко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ Верховна Рада
Рейтинг популярності матеріалу «Фінансовий комітет Ради розгляне питання відставки глави НБУ Гонтаревої» на Finance.ua - 4.5
В Контексті Finance.ua