Новий міністр інфраструктури розчарувався в 90% своїх друзів - глава АП


Новий міністр інфраструктури розчарувався в 90% своїх друзів - глава АП

Глава Адміністрації Президента України Борис Ложкін розповів, що новий Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський вражений чергою з людей, які хочуть потрапити на «прибуткове місце».

«Ось з Пивоварським я вчора розмовляв. Він каже, що взагалі перестав відповідати на телефонні дзвінки і розчарувався в 90% своїх друзів, тому що до нього просто черга стоїть людей, які хочуть прийти на роботу в “Укрзалізницю”, адміністрацію морських портів, в саме міністерство, в якісь ще підрозділи.

І він каже, що відразу видно, що людина туди йде “заробляти гроші”. Це стосується всіх держслужбовців. Я впевнений, і в моїх замів такі люди часто бувають. Вони по колу ходять. Ось куди-небудь потрапити на прибуткове місце!», – розповів Ложкін.

Ложкін також підкреслив, що його вражає ставлення величезного шару людей до держави виключно як до способу збагачення. «Ну, зрештою, можна ж піти у комерційний сектор, там же теж можна заробляти гроші, тільки цивілізовано!», – дивується він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Новий міністр інфраструктури розчарувався в 90% своїх друзів - глава АП» на Finance.ua - 4.4
В Контексті Finance.ua