З початком опалювального сезону Україна збільшила споживання газу на 54%


З початком опалювального сезону Україна збільшила споживання газу на 54%

Україна, через початок опалювального сезону, в листопаді 2014 збільшила споживання природного газу порівняно з жовтнем 2014 на 54% – до 4,244 млрд кубометрів. Про це повідомляє Державна служба статистики.

За даними відомства, споживання природного газу в листопаді 2014 скоротилося в порівнянні з листопадом минулого року на 4,4%.

Споживання вугілля, гострий дефіцит якого країна відчуває з моменту початку військових дій на Донбасі, в листопаді 2014 скоротилося в порівнянні з листопадом 2013 року на 28,4% – до 4,148 млн тонн, а порівняно з жовтнем 2014 року – збільшилося на 1, 6%.

Нагадаємо, Кабінет міністрів в умовах значного дефіциту російського газу в липні поточного року поставив завдання перед промисловими споживачами і підприємствами теплокомуненерго (ТКЕ) скоротити використання природного газу в опалювальний сезон 2014-2015 рр. на 30%, а для бюджетних організацій – на 10%.

Зупинка 80% шахт на Донбасі призвела до того, що Україна вперше за тривалий період почала імпортувати енергетичне вугілля для забезпечення потреб теплових електростанцій.

За даними Міненерговугілля, Україна за останні місяці втратила близько 12 млн тонн вугілля через військові дії на Донбасі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «З початком опалювального сезону Україна збільшила споживання газу на 54%» на Finance.ua - 2.7
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua