Нафта продовжує зниження: Brent торгується біля $59 за барель - наступний психологічний рівень $50


Нафта продовжує зниження: Brent торгується біля $59 за барель - наступний психологічний рівень $50

Ціни на нафту продовжують опускатися у вівторок на відсутності сигналів про те, що найбільші експортери збираються скорочувати видобуток.

Січневі ф’ючерси на нафту Brent, торги якими завершуються у вівторок, на лондонській біржі ICE Futures до 18:04 МСК знизилися в ціні на $2,05 (3,36%) – до $59,01 за барель. Більш активно торгується лютневий контракт подешевшав на $2,05 (2,35%) – до $59,14 за барель.

Ціна ф’ючерса на нафту WTI на січень на торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася до цього часу на $1,15 (2,06%) – до $54,76 за барель.

Раніше міністр енергетики ОАЕ Сухейль аль-Мазруі заявив, що Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) не відступиться від свого рішення про збереження квот на видобуток нафти, навіть якщо ціни на нафту впадуть до $40 за барель. Картель почекає як мінімум три місяці, перш ніж скликати екстрене засідання, додав він.

“Ринок знаходиться в стані вільного падіння, – зазначив глава відділу ф’ючерсів в Mizuho Securities Боб Ягер. – Коментарі від ОАЕ дали ринку нову орієнтування – $40 за барель. Країна є давнім партнером Саудівської Аравії, і я впевнений, що їхні дії скоординовані”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Нафта продовжує зниження: Brent торгується біля $59 за барель - наступний психологічний рівень $50» на Finance.ua - 2.7
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua