Сільгосппродукція в Україні подорожчала на 21% - за 11 місяців


Сільгосппродукція в Україні подорожчала на 21% - за 11 місяців

Середні ціни реалізації аграрної продукції сільськогосподарськими підприємствами за підсумками січня-листопада поточного року зросли на 21,3% порівняно з аналогічним періодом 2013 року, повідомляє Державна служба статистики.

Згідно з повідомленням, продукція рослинництва за вказаний період подорожчала на 23,9%. Зокрема, вартість зернових культур у січні-листопаді зросла на 32,5%, соняшнику – на 22,3%, сої – на 27%, а ріпаку – на 34,6%. При цьому обсяг реалізації рослинницької продукції за 11 місяців цього року зріс на 14%.

За даними Держстату, середні ціни на тваринницьку продукцію в країні за вказаний період виросли на 18,6%. Худоба та птиця (у живій вазі) за підсумками 11 місяців подорожчали на 22,5%, молоко – на 7,2%, яйця – на 17,2%.

Обсяг реалізації продукції тваринництва у січні-листопаді зріс порівняно з аналогічним періодом минулого року на 9%.

Як повідомлялося, середні ціни реалізації сільгосппродукції в Україні в першому півріччі 2014 виросли на 5,2%, у тому числі на продукцію тваринництва – на 10,9%. Рослинницька продукція в країні в першому півріччі подешевшала на 1,7%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Що відбувається з цінами?
Рейтинг популярності матеріалу «Сільгосппродукція в Україні подорожчала на 21% - за 11 місяців» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua