НАБУ виступає проти введення податку з валового доходу великих підприємств


НАБУ виступає проти введення податку з валового доходу великих підприємств

Незалежна асоціація банків України (НАБУ) не згодна з введенням податку з валового доходу великих підприємств, який передбачений законопроектом №1029.

Як повідомила прес-служба асоціації, введення додаткового податку, серед іншого, призведе до подвійного оподаткування доходів, що враховуються при обчисленні податку на прибуток за ставкою 18%, а також до дискримінаційного підхіду до платників податків (незрозумілі критерії для визначення платників запропонованого податку).

Крім того, в НАБУ відзначили: норма законопроекту про те, що в разі ухвалення закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, суперечить Податковому кодексу України щодо порядку запровадження нових податків: спеціальної податок не може бути введений раніше 1 січня 2016.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НАБУ
Рейтинг популярності матеріалу «НАБУ виступає проти введення податку з валового доходу великих підприємств» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua