Україна підготувала "план Маршалла" під донорську конференцію - над ним працювало більше 300 фахівців з України та Європи


Україна підготувала "план Маршалла" під донорську конференцію - над ним працювало більше 300 фахівців з України та Європи

Уряд завершив підготовку плану відновлення країни на 2015-2017 роки, під який планується залучити кошти в ході міжнародної донорської конференції.

“Команда Кабінету міністрів, яку раніше очолював колишній віце-прем’єр Володимир Гройсман, завершила роботу над планом відновлення країни на 2015-2017 рр.”, – повідомив заступник голови адміністрації президента Дмитро Шимків на брифінгу.

Шимків зазначив, що над цим документом працювало більше 300 фахівців з України та країн Європи.

“План був переданий прем’єр-міністру і президенту, і він є одним з елементів для підготовки донорської конференції, яка відбудеться в наступному році”, – вказав він.

Нагадаємо, про те, що уряд приступив до розробки плану відновлення країни, профінансувати який пропонується західним партнерам, прем’єр Арсеній Яценюк повідомив в липні. Він назвав ці пропозиції “планом Маршалла” для України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АП
Рейтинг популярності матеріалу «Україна підготувала "план Маршалла" під донорську конференцію - над ним працювало більше 300 фахівців з України та Європи» на Finance.ua - 4.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua