Газпромбанк вимагає від компанії Фірташа погасити величезний кредит - $842 млн


Газпромбанк вимагає від компанії Фірташа погасити величезний кредит - $842 млн

Газпромбанк (ГПБ) вимагає від компанії Ostchem Holding Ltd українського підприємця Дмитра Фірташа в терміновому порядку погасити кредит, виданий на придбання газу, а також нараховані за ним відсотки. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті банку.

«У зв’язку з нездатністю Ostchem Holding Ltd виконати зобов’язання перед ГПБ за кредитним договором на суму 842,5 мільйона доларів США, банк змушений оголосити кредит і нараховані за ним відсотки терміновими до погашення», – наголошується в повідомленні.

Компанія Фірташа повинна погасити заборгованість до 30 грудня 2014 року. В іншому випадку Газпромбанк пред’явить вимогу щодо погашення кредиту до поручителів – чотирьом заводам з виробництва мінеральних добрив, що входять до групи компаній Ostchem. Крім того, банк пригрозив накласти стягнення на надане заводами забезпечення – заставу в 5,679 мільярда кубометрів газу в підземних газових сховищах в Україні.

Дмитро Фірташ є засновником Group DF, яка контролює підприємства з виробництва титану, мінеральних добрив, ряд газорозподільних компаній. Його статки Forbes в 2014 році оцінював в 400 мільйонів доларів. У березні Фірташ був затриманий у Відні за запитом американської влади, які підозрюють бізнесмена у хабарництві. Пізніше його звільнили під заставу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Рейтинг популярності матеріалу «Газпромбанк вимагає від компанії Фірташа погасити величезний кредит - $842 млн» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua