Запаси зерна в Україні до 1 грудня на 14% вище торішніх - Держстат


Запаси зерна в Україні до 1 грудня на 14% вище торішніх - Держстат

Запаси зерна в аграрних підприємствах України (крім малих) і підприємствах, що займаються його зберіганням і переробкою, до 1 грудня 2014 склали 30,9 млн тонн, що на 14% більше в порівнянні з аналогічною датою 2013 року.

Як повідомила Державна служба статистики, зокрема, запаси пшениці на цих підприємствах до зазначеної дати становили 9,7 млн тонн, ячменю – 2,5 млн тонн, кукурудзи – 17,2 млн тонн, жита – 0,3 млн тонн.

Безпосередньо в аграрних підприємствах станом на 1 грудня зберігалося 17,6 млн тонн зерна (решта – на підприємствах по зберіганню і переробці зерна), що на 17% більше торішнього показника, в тому числі пшениці – 5,6 млн тонн, ячменю – 1 , 6 млн тонн, кукурудзи – 9,1 млн тонн, жита – 0,1 млн тонн.

Запаси насіння соняшнику до звітної дати склали 6,1 млн тонн, що на 16% менше, ніж на аналогічну дату минулого року, при цьому безпосередньо в агропідприємствах зберігалося 3,6 млн тонн (на 1% більше).

Як повідомлялося, в Україні практично завершилася збиральна кампанія. За даними Мінагропрополітики на 12 грудня, намолочено 64,2 млн тонн зернових культур, в тому числі 27,6 млн тонн кукурудзи. Урожай соняшнику, згідно з оцінками міністерства, в 2014 році склав майже 10 млн тонн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Запаси зерна в Україні до 1 грудня на 14% вище торішніх - Держстат» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua