Викрито конвертцентр, що перевів у готівку 700 мільйонів гривень через 75 фірм


Викрито конвертцентр, що перевів у готівку 700 мільйонів гривень через 75 фірм

Працівники правоохоронних органів викрили конвертаційний центр, через який у 2013-2014 роках було переведено у готівку понад 700 мільйонів гривень.

Як повідомляє прес-служба МВС України у вівторок, 16 грудня, переведення в готівку грошей проходило через 75 підприємств з ознаками фіктивності. На рахунки цих компаній конвертцентру в 17 банках накладено арешт.

Злочинці працювали в чотирьох областях – Дніпропетровській, Запорізькій, Київській і Харківській.

При 14 обшуках в офісах, банківських установах і за місцем проживання учасників злочинного угруповання було вилучено фінансово-господарські документи, комп’ютерна техніка, печатки та установчі документи фіктивних підприємств, а також більше одного мільйона гривень.

За фактом легалізації грошових коштів групою осіб на території Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та Київської областей відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч.2 ст. 209 (“Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом”), ч.2 ст. 205 (“Фіктивне підприємництво”) КК України.

Зловмисникам загрожує покарання до 12 років позбавлення волі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Люстрація
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Викрито конвертцентр, що перевів у готівку 700 мільйонів гривень через 75 фірм» на Finance.ua - 4.2
В Контексті Finance.ua